Компанія Karya Україна, як офіційний дистриб'ютор товарів бренду KARYA на території України працює відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»
 
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12
 
Покупець має право повернути (100% повернення грошей) або обміняти (рівноцінний за вартістю або з доплатою) придбаний товар на протязі 14 днів з моменту придбання при збереженні товарних якостей вироби, наявності оригінальної упаковки і товарних бирок, чека або рахунку, який підтверджує купівлю товару через сайт https://karya.com.ua/.
 
У разі, повернення/обміну товару Новою поштою пересилку товару оплачує покупець. Вказівка ​​платником послуг пересилання одержувача, буде розглядатися як порушення правил повернення і сума послуг доставки буде утримана з коштів, які підлягають відшкодуванню.
 
Звертаємо увагу - претензії по товару придбанному не в нашому магазині - не розглядаємо.
 
Повернення бракованого товару
 
Гарантія поширюється на вироби з фабричним браком.
 
Процедура повернення бракованого товару
 
1. Покупець зобов'язується відправити лист з фотографією бракованого вироби і товарного чека на електронну адресу karya.ukraine@gmail.com
 
2. Після розгляду вашої претензії до якості товару компанія KARYA Україна повідомляє вам рішення відповідним листом. В окремих випадках нам може знадобитися візуальна експертиза виробу.
 
3. У разі підтвердження фабричного браку або необхідності експертизи ви отримаєте адресу, на яку необхідно надіслати бракований товар в тому ж вигляді і упаковці з доданим гарантійним талоном, а також чек або рахунок, який підтверджує покупку через сайт  https://karya.com.ua/ (Відправлення за рахунок покупця / відправника)
 
4. Після відправки повідомити номер товарно-транспортної накладної, по якій ми зможемо отримати товар.
 
5. Компанія бере на себе зобов'язання в першу чергу здійснити гарантійний ремонт бракованого вироби за рахунок фірми. У разі якщо ремонт неможливий, здійснюється обмін або повернення коштів за даний товар.
 
Товар з браком приймається у встановлені Законом України «Про захист прав споживачів» терміни (р.1 ст.7 п.2 Закону України «ТЗПС»):
 
• вироби дрібної шкіргалантереї - портмоне, ключниці, Кредитниці, візитниці, футляри, обкладинки для документів і інші аксесуари - 30 днів з моменту придбання;
 
• сумки жіночі, чоловічі, дорожні - 50 днів;
 
• валізи, ділові портфелі і папки - 70 днів;
 
• ремені шкіряні - 30 днів.
 
Гарантія не поширюється на наступні товари:
 
• товари з ушкодженнями, пов'язаними з неправильною експлуатацією товару
 
• товари з механічними пошкодженнями, в т.ч. забруднені товари
 
• товари з ушкодженнями, викликаними атмосферними опадами
 
• товари зі змінами кольору або фактури шкіри, що виникають внаслідок її натуральних властивостей при використанні
 
• товари після закінчення гарантійного терміну
 
Для виготовлення товарів бренду KARYA використовується верхній (лицьовій) шар телячої шкіри, малюнок якого тільки підтверджує якість матеріалів що використовуються при виготовленні товарів. Дрібні потертості, легкі нерівності, шорсткості і родимки на шкірі не є дефектом, а свідчать про натуральність матеріалу і підкреслюють унікальність придбаного виробу.